HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?


Modadan yeme içmeye, dekorasyondan kozmetik ve mücevhere kadar birçok markanın yer alacağı 42.000 m2 perakende alana sahip cadde mağazaları, size hayatın tüm keyiflerini yaşatırken yatırımcılara da kısa sürede büyük kazanç sağlayacağı eşsiz bir fırsat sunuyor.

Ünlü markaların en yeni koleksiyonları ve en şık tasarımlarıyla yer alacağı Cadde 54’te, farklı metrekarelere sahip cadde mağazaları projenin kalbini oluşturuyor.

Ülkemizin en önemli markalarını Sakarya’nın modern yaşamıyla buluşturacak sokak ve pazar alanlarının da yer aldığı Cadde 54, Sakarya’nın buluşma noktası ve yeni kalbi olacak.

Çocuklara özel markaların yer aldığı mağazalar ve güven içinde vakit geçirecekleri oyun alanları Cadde 54’ün renkli dünyasını oluşturacak.

Eğlence dolu etkinlikleriyle Cadde 54, çocuklar için hem iyi vakit geçirebilecekleri hem de eğlenebilecekleri yepyeni bir merkez olacak.

En sevdikleriniz güven içinde eğlenirken siz de dilerseniz tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz meydanlarda ve pazar yerinde alışveriş yapabilecek dilerseniz de meydanlarda bulunan kafelerde birbirinden güzel lezzetlerin tadını çıkarıp, kendinize vakit ayırmanın keyfini yaşayacaksınız.

Ortaklıklar


Yu Group


Faaliyetlerine başladıgı 1997 yılından bu yana yurt içi ve yurt dışında pek çok prestijli konut, Avm, ofis, yönetim binası, iş merkezi, endüstriyel tesisleri başarıyla hayata geçirerek öncü bir kimlik kazanan Yu Group, proje aşamasından başlayarak ürün geliştirme, mimari yapım, üretim ve yüksek kalitede anahtar teslim pek çok proje yapan bir grup olarak sektörde öne çıkıyor.

Basta Azerbaycan olmak üzere, Rusya, Türkmenistan ve Dubai’de gayrimenkul, enerji ve sanayi yatırımlarına devam eden Yu Group, Azerbaycan 2015 Avrupa Olimpiyat Tesisleri’nin inşaat işlerini başarılı bir şekilde tamamlamış ve 2016 yılında Formula 1 yarıslarının inşaat ve 10 yıl işletme hakkını alarak gücüne güç katmıştır.

Sanayi yatırımlarını da sürdüren grup, Azerbaycan’da bölgenin en büyük cam fabrikası yatırımı ile de ön plana çıkmaktadır.

Ürettiği her eserle içinde yaşadıgımız topluma kalıcı değerler katma vizyonuyla hareket eden Yu Group, geçmişten aldığı güç ile gelecek için çalışıyor.

Evrenol Architects


1990 yılında Mehpare Evrenol ve Alp Evrenol tarafından kurulan Evrenol Architects, kentsel tasarım, karma kullanım, konut, ticaret, ofis, konaklama, eğitim, araştırma, kamu ve kültür yapıları gibi geniş bir yelpazede mimarlık, iç mimarlık ve danışmanlık hizmeti veren İstanbul merkezli bir tasarım ofisidir. Ağırlıklı olarak büyük ölçekli projeler üreten Evrenol Architects, kültürel mirasın kazandırdığı mimari değerleri koruyup yeniden yorumlayan; sosyoloji, psikoloji, sanat, bilim ve teknik gibi düsün ve üretim alanlarındaki tüm gelişmeleri takip eden evrensel bir mimari anlayışla projelerini hayata geçirmektedir. Evrenol Architects özellikle kent kültürünün gelişmesine katkıda bulunan, yapılı çevrenin doğa ile olan ilişkisini önemseyen bir prensibin uzantısında, yatırımcılar, mühendislik grupları, peyzaj tasarım ekipleri ve danısmanlarla birlikte yaşanabilir ve yüksek nitelikte yaşam çevreleri tasarlar. Deneyimli ve genç ekibiyle “atölye” anlayışında büyük ölçekli projeler üreten Evrenol Architecs, 2012 yılından beri Mehpare Evrenol liderliğinde Tamer Tunbis ve Burak Karaca ortaklığı ile hizmetlerine devam etmektedir.