İş hayatının standartlarının profesyonel işletme tecrübesi ve modern ofis anlayışıyla yeniden tanımlandığı Cadde 54 ofisleri, Sakarya’nın en prestijli adresinde en iyisini yaşamanız için tasarlanıyor. Şehrin en şık ofislerinin yer alacağı Cadde 54, modern mimarisi ve ofis altyapısının yanı sıra kesintisiz enerji kaynağı ve kapalı otopark alanıyla da bir ilke imza atıyor.

Cadde 54 - Ofisler

Seçkin bir ofiste çalışma zamanı!

Şehrin merkezini ve şehirdeki yaşam kültürünü değiştirecek konumu sayesinde eğitim kurumları, üniversiteler, sağlık kuruluşları ve tarihi mekanlara olan yakınlığıyla gerçek bir merkez oluşturan Cadde 54, toplu taşıma hatlarının üzerinde yer alan konumuyla da paha biçilmez bir değer taşıyor. Profesyonel yönetim vizyonuyla, Türkiye’nin en gözde caddelerinden biri olacak Cadde 54; mağazaları, restoranları, kafeleri, çocuk parkları, çarşısı, peyzaj ve sosyal alanlarıyla hayatınıza yepyeni keyifler katacak.

Başarılarınıza bir yenisini daha eklemenin, işinizi zirveye taşımanın tam zamanı. İş hayatının standartlarının profesyonel işletme tecrübesi ve modern ofis anlayışıyla yeniden tanımlandığı Cadde 54 ofisleri, Sakarya’nın en prestijli adresinde en iyisini yaşamanız için tasarlanıyor. Cadde 54 ofisleri, Sakarya iş dünyasının Çehresini değiştirirken, var olan ofis anlayışına da yepyeni bir vizyon katıyor.

CADDE54 OFİS KİRALAMALARI BAŞLADI!


STUDIO54'TE KİRALAMALAR BAŞLADI!